Şimdi Kaydolun

Giriş

Kayıp Şifre

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Giriş

Şimdi Kaydolun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Bilgisayara instagram yükleme mesaj atma

Bilgisayara instagram yükleme ?

Bilgisayara instagram yükleme,büyük bir kitlenin kullandığı sosyal paylaşım sitesi instagram websitesi üzerinde, uygulamasında olan bazı özelliklerden bizi mahrum bakıyor mesela  Instagram’a bilgisayardan mesaj atma , Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yüklemek gibi instagramın olmazsa olmaz özelliklerini kullanamıyoruz.

Peki Bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme, bilgisayardan dm atma, instagram bilgisayar uygulaması yüklemek mümkün mü cevabımız tabi ki evet ozaman hep beraber görelim instagram pc uygulaması nasıl yüklenir.

Pcden instagram dm göndermek için bir çok program ve eklenti mevcut ben bunlardan sadece bir tanesini anlatacağım bu programla sadece bilgisayara instagram yükleme değil android uygulamaların hepsini yükleyebilirsiniz.

Bilgisayardan instagrama fotoğraf yükleme

-Öncelikle instagram bilgisayar uygulamasını yüklemek için gerekli programı droid4x buradan indiriyoruz

-Programın kurulumu çok basit next next diyip bitiriyoruz

-Program açıldıktan sonra appstore sekmesine tıklıyoruz ve google play’e giriş yapıyoruz

-Açılan ekran zaten hepimizin bildiği google play market sayfası bundan sonraki adımlarda ara kısmından instagramı bulup indiriyoruz

-Uygulamayı indirdikten sonra mobil uygulama gibi bilgisayaramızdan da instagrama fotoğraf yükleyebilir, arkadaşlarımıza mesaj gönderebiliriz

-İnstagram uygulamasını bilgisayarımıza yükleyebileceğimiz diğer programların ismi bluestack,gramblr

Hakkında Ahmet METİNYeni Üye

Bir cevap bırakın

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.