Şimdi Kaydolun

Giriş

Kayıp Şifre

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Giriş

Şimdi Kaydolun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Tumblr Video İndirme | Tumblr Video Kaydetme Programsız

Günümüzde sosyal medya platformu olarak tumblr’da en az instagram ve twitter kadar hayatımıza girmiş pek çoğumuzu saatlerce ekrana kitlemeyi başarmıştır peki beğendiğimiz bir video karşımıza çıktığında bu video yu bilgisayarımıza nasıl kaydederiz?

Tumblrda Video Nasıl İndirilir?

Piyasada tumblrdan  video indirmek için pek çok tarayıcı eklentileri bulunmakta fakat ben hiç birini sevemedim gereksiz yere tarayıcı kasıyorlar ve istediğim videoları kaydetmekte çok da başarılı değiller.Ozaman hep beraber görelim tumblrdan hızlı ve programsız nasıl video indirilir.

1.Tumblrda ki video yu bilgisayarımıza kaydetmek için videoyu paylaşan bloğun içine girmemiz gerekiyor.

2.Daha sonra indirmek istediğimiz videoya sağ tıklayarak çerçeve kodunu görüntüle diyoruz.  

3.Açılan sayfada biraz aşağıya indiğimizde resimde gösterdeğim yerde ki linke tıkladığımızda video yeni bir sayfa da açılıcak.

4.Açılan sayfada tarayıcının sağ üst kısmında kaydet butonu çıkıcak(Bazı tarayıcılılar direkt kendisi indiriyor) buna tıklıyoruz ve tumblrdan video indirmeyi yapmış oluyoruz.

Hakkında Ahmet METİNYeni Üye

Bir cevap bırakın

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.