Şimdi Kaydolun

Giriş

Kayıp Şifre

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Giriş

Şimdi Kaydolun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Youtube Video İndir Mp3-Mp4-iPhone-Android-Chrome

Bilgisayarınıza, telefonunuza ya da tabletinize YouTube video indirme yöntemlerini paylaştığımız bu yazımızda; programlı, programsız, iPhone ve Android uygulamaları ile, online siteler üzerinden, URL üzerine ekleyeceğimiz bir iki harf ile, kısacası nasıl kolayınıza geliyorsa MP3, MP4 her türlü formatta YouTube video indir komutu verebileceğiniz harika yöntemler yer almaktadır.

İÇİNDEKİLER

Video: Youtube Video İndirme Yöntemleri (Online)

1. Online Siteler ile YouTube Video İndir

  • URL içinde “youtube” sağına “pp” yazarak youtube video indir
  • URL içinde “youtube” soluna “ss” yazarak youtube video indir
  • catchvideo.net ile youtube video indir

2. iPhone uygulama ile youtube video indir

3. Android uygulama ile youtube video indir

4. Chrome eklenti ile indir

YouTube video indirme konusunun detaylı olarak video ile anlatımı:

https://youtu.be/lJMXB-fJkts

Online Youtube Video İndirme Yöntemleri

Yöntem 1: Adres Satırına pp Ekleyerek Youtube Video İndirme

Elbette ki sizlerle paylaştığım ilk yöntem şu ana kadar araştırmış olduğumuz onlarca YouTube video indirme sitesi arasında en etkili olanı. URL üzerinde YouTube kelimesinin hemen sağ tarafına pp harfleri ekleyip enter a bastığınızda karşımıza direkt y2mate.com sitesinin video indirme arayüzü çıkıyor.

Anladığım kadarıyla sitenin sahipleri youtubepp.com alan adını satın almışlar ve kendi sitelerine yönlendirmişler. Yani adres satırı içine harf girerek YouTube indirme gibi büyüleyici gözüken şeyin altında oldukça basit bir yöntem var. Her neyse uyguladıkları yöntem çok karmaşık değil ama site çok basit, kullanımı çok kolay, mp4 video ya da müzik yani MP3 formatında indirebiliyorsunuz.Özetle çok geniş bir format seçeneğini menüsünde bizlere sunuyor.

Bu site üzerinden YouTube video indirmek için İki seçenek var; birincisi YouTube üzerinden URL üzerine pp harflerini ekleyerek site arayüzüne erişmek, İkincisi ise direkt y2mate.com adresine giderek orada karşımıza çıkacak arama kutusuna izlemek ve indirmek istediğimiz videonun adını ya da URL adresini girerek karşımıza çıkan seçenek menüsünden uygun formatla bilgisayarımıza telefonumuza tabletimize MP3 MP4 hangi formatta istiyorsak indirebiliyoruz.

Önce YouTube’a girelim:

Buradan indirmek istediğimiz video ya tıkladıktan sonra adres satırında YouTube kelimesinin hemen yanına sağ tarafına pp harflerin ekleyelim ve enter’a basalım.

y2mate.com sitesinin aşağıdaki arayüzü çıkacak ve buradan istediğimiz formatı seçerek download butonuna basacağız. Buradan isterseniz MP4 formatında video, isterseniz MP3 formatında müzik şeklinde YouTube video indirmek mümkün.

Alternatif olarak ise y2mate.com sitesine direkt olarak giriş yapıp arama kutusuna indirmek istediğimiz video ile alakalı anahtar kelimeleri giriyoruz.

Sağ üst köşedeki menü ikonundan dil seçeneğini bulup Türkçe yaparsanız daha da kolay olur.

Arama sonucunda alakalı videolar aşağıya çıkacak ve bunlar arasında indirmek istediğiniz hangisi ise üzerine tıklayacaksınız.

Buradan yine indirme seçenekleri arasından formatı seçerek belirlediğiniz youtube video indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Yöntem 2: Adres Satırına ss Harflerini Ekleyerek YouTube Video İndir

Bilgisayar ya da telefonunuzun internet tarayıcısı üzerinden youtube.com adresini girin.

Adres satırında yer alan youtube… hemen önüne ss ekliyoruz.

Enter a bastığımızda karşımıza aşağıdaki sayfa çıkacak.

Buradan download butonunun hemen yanındaki açılır sekmeden indirmek istediğimiz video formatını seçeceğiz. Burada ben MP4 seçtim. Eğer sessiz olarak İndirmek isterseniz kırmızı çarpı ve hoparlör ikonu bulunan seçeneklerden birini tercih edebilirsiniz. MP4 tıkladığımızda aşağıdaki sayfa açılıyor:

Lütfen Dikkat: Tam da bu sayfada pop up reklamlar açılıyor. Açılan reklamları kapatın ve tekrar bu sayfaya dönün.

Bu sayfada ekrana basılı tuttuğunuzda ya da bilgisayarımızda sağ tıkladığımızda:

Download video sekmesine tıklıyoruz:

Evet artık bu son aşama.Burada da download sekmesine tıkladığımız anda indirme işlemi başlıyor.Yöntem 3:catchvideo.net sitesi üzerinden YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo video indirme

YouTube, Facebook, Dailymotion, Vimeo ve daha pek çok video izleme sitesinden video indirebilmek için yapmanız gereken sadece izlediğiniz videonun adres satırını kopyalayıp aşağıda tarif ettiğimiz şekilde Catchvideo.net video indirme sitesinde belirtilen yere yapıştırmak ve enter tuşuna basmak; işte bu kadar kolay.

Öncelikle catchvideo.net youtube video indirme sitesine giriş yapıyoruz.

Yine YouTube’dan indirmek istediğimiz video üzerine tıklayıp izlemeye başlıyoruz. Daha sonra hemen adres satırında bulunan uzun URL yi kopyalayıp yukarıdaki resimde görülen kutuya yapıştırıp Catch butonuna basıyoruz.

Aşağıdaki sayfa açılacak.

YouTube video indirme işlemini hangi formatta yapmak istiyorsanız onun yanındaki download ya da convert tuşuna basarak YouTube video indirme işlemini başlatacaksınız ve videonuz telefonunuza inmeye başlayacak. ister MP4 seçip video olarak kaydedin ister MP3 seçip müzik dosyası olarak kaydedin seçim sizin.

İndirme işlemi tamamdır… iPHONE UYGULAMA İLE OUTUBE VİDEO İNDIRME

ANDROİD UYGULAMA İLE YOUTUBE VİDEO İNDİRME

1.Youtube Go:

Youtube Go özellikle düşük performanslı Android telefonlarda tercih edilen oldukça hafif ama bir o kadar da kullanışlı bir YouTube video indirme uygulamasıdır.

YouTube Go uygulaması bazı diğer Android uygulamalar gibi video üzerinde gösterdiği indirme linki ile sizi YouTube Premium aboneliği kayıt sayfasına yönlendirmez. Kendi arayüzü ile size en kolay YouTube video indirme seçeneğini sunar.

YouTube Go uygulaması ile indirdiğiniz videoları internetsiz izleyebilirsiniz.

YouTube Go uygulaması ile indirdiğiniz videoları başka uygulamalar üzerinden paylaşmanız da mümkün. Uygulamanın tek eksi yanı Facebook, İnstagram gibi diğer sosyal paylaşım mecralarından video indirme seçeneğinin olmayışıdır.

YouTube Go uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

2. Videoder Android uygulaması ile YouTube video indirme

Videoder oldukça kullanışlı ve çok yönlü bir video indirme uygulamasıdır. YouTube, Facebook, Instagram gibi pek çok sosyal medya sitesinden oldukça geniş bir format seçeneği video indirebilirsiniz.

Uygulama üzerinden hem video indirme kalitesine seçebilir hem de direkt olarak diğer sosyal medya araçları üzerinden paylaşabilirsiniz. Uygulama oldukça yüksek oranda kişiselleştirilebilir ve kullanmış olduğu Yapay Zeka teknolojisi ile işlemlerinizi fazlası ile kolaylaştırabilir. YouTube videolarını Yüksek hızda indirirken size gece modu, farklı temalar ve uygulama içi video oynatıcı gibi kullanışlı menüler sunar.

Videoder uygulaması maalesef Google Play Store üzerinde bulunmamaktadır ancak kendi resmi sitesi üzerinden telefonunuza indirebilirsiniz. Uygulama içi satın alma opsiyonları bulunmamakla beraber kullanım esnasında reklam servis edebilmektedir. Çok lüzumlu değil ama reklamları kaldırmak isterseniz eğer Play Store üzerinden Videoder Premium satın alabilirsiniz.

3. TubeMate Android uygulaması ile YouTube video indirme

Harika arayüzü ile kullanım kolaylığı ile en iyi Android YouTube video indirme uygulamaları arasında yerini alan TubeMate birçok sosyal paylaşım ve video paylaşım sitesi üzerinden video indirmenize imkan tanımaktadır. Kendi tarayıcısı üzerinden istediğiniz internet sitesine ulaşır ve buradan çeşitli seçeneklerle videonuzu telefonunuza da bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

TubeMate uygulaması size video indirme kalitesi ve formatı konusunda seçenekler sunar indirdiğiniz videoları otomatik olarak telefon hafızasına kaydeder.

Videoları mp3 olarak kaydetmek isterseniz bir MP3 dönüştürücü uygulama kullanmanız gerekecek, dolayısıyla bu özelliğinin olmayışı uygulamanın eksi yönlerinden. uygulamanın beğenmediğimiz bir başka yönü de karşımıza sık çıkan reklamlar. Bunların dışında çok iyi bir YouTube video indirme uygulaması diyebiliriz.

4. KeepVid Android uygulaması ile YouTube video indir

KeepVid tartışmasız en iyi ve en popüler YouTube video indirme uygulamalarından bir tanesi. diğer video indirme uygulamaları ile kıyaslandığında en önemli farkı indirme hızı ve Facebook, İnstagram, Twitter ve Tumblr gibi tam 27 video paylaşım sitesinden video indirebilmesi.

Keepvid oldukça kullanışlı ve kolay bir uygulama arayüzüne sahip. Kullanıcılarına 4K çözünürlüğe kadar video indirme seçeneği ve uygulama içi video oynatıcı ve müzik oynatıcı sunuyor. En önemli özelliği ise başka bir dönüştürücü programa ihtiyaç duymaksızın videoları MP3 formatında indirebilmeniz.

KEEPViD YouTube video indirme uygulamasını indir

5. Snaptube ile youtube video indir

Snaptube üclretsiz YouTube video indirebileceğiniz güvenilir bir uygulamadır. Popüler siteler popüler videolar ve kategoriler şeklinde Dizayn edilmiş kullanıcı dostu bir arayüz var. Ayrıca kendi arama kutusu üzerinden direkt olarak YouTube araması yapabilirsiniz.

YouTube üzerinden ister video formatında isterseniz MP3 formatında indirdiğiniz dosyalar telefon hafızasında otomatik olarak organize olur; video ve müzik gibi kategorilere ayrılır.

snaptube uygulamasını kendi sitesi üzerinden indirebilir ve telefonunuzu kurabilirsiniz. Tüm bedava uygulamalar gibi reklamlar karşınıza çıkacak ancak uygulama içi satın alma gibi şeylerle karşılaşmayacaksınız.

Hakkında Ahmet METİNYeni Üye

Bir cevap bırakın

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.