Şimdi Kaydolun

Giriş

Kayıp Şifre

Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen e-posta adresinizi girin. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Giriş

Şimdi Kaydolun

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.Morbi adipiscing gravdio, sit amet suscipit risus ultrices eu.Fusce viverra neque at purus laoreet consequa.Vivamus vulputate posuere nisl quis consequat.

Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır ?

Youtube videoları arkaplanda oynatmak akıllı telefonlarda ek program yükleyerek gerçekleştirmek mümkün.Peki Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır ?

Evet  youtube arka planda müzik dinleme anlatımı..

youtube videolarını ekran kapalıyken oynatmak
Youtube arka planda müzik dinleme

Youtube kullanıcıların ısrarla istediği fakat youtube’un da ısrarla getirmediği, youtube videoları ekran kapalıyken oynatmak bence diğer premium müzik kanallarının satışlarını arttırmıştır.

Günümüzde akıllı telefonlarda ciddi bir şarj sıkıntısı varken,otobüslerde tutunucak yer dahi bulamazken , ekranımız açık telefon elimizde müzik dinlemek büyük bir lüks haline dönüşüyor .

Bir ara youtube hepimizi sevindirecek haberi vermişti  ama sunduğu hizmet(Youtubered) 10usd olunca  bizde hala google amcada  youtube arka planda müzik çalmıyor,iphone’da arka planda youtube çalışmıyor,iphone youtube arka planda çalma programı gibi uzun kelimeleri aratıp kendi ipimizi kendimiz kesmeye çalışıyoruz bende sizler için bir çok program denedim test ettim kendime göre en iyi youtube arka planda video oynatma programını anlatacağım, ozaman hadi görelim bakalım Youtube Videoları Arkaplanda Nasıl Çalıştırılır?

Songstream ile youtube videolarını ekran kapalıyken oynatmak.

Songstream youtube’un 10usd olarak sunduğu arka planda video oynatma hizmetini bize ücretsiz olarak sunuyor.

Yüklemesi çok kolay arayüzü çok basit bu programda sevmediğim tek bir şey var ilk arkaplana geçerken bir kaç saniye takılma oluyor yeni güncellemelerle bu hatayı da düzelteceklerini düşünüyorum.Umarım faydalı olmuştur…

Hakkında Ahmet METİNYeni Üye

Bir cevap bırakın

Captcha Captcha'yı güncellemek için resme tıklayın.

Yorum yaparak Hizmet Şartlarını ve Gizlilik Politikası kabul etmiş olursunuz.